.

.

топла продаде ласерски сече пеперутка Еко-пријателски хартија MOQ 100pcs прилагодено свадба корист место картичка

топла продаде ласерски сече пеперутка Еко-пријателски хартија MOQ 100pcs прилагодено свадба корист место картичка

DEN 576.00
Количина на стоки


топла продаде ласерски сече пеперутка Еко-пријателски хартија MOQ 300ocs прилагодено свадба место картички за вино стакло
Неверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!
Спецификација :
Точка име
место картичка
големина
14.4 х 8.5 cm
материјал
250g бисер хартија,250g боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,или 230g dermatoglyph хартија(повеќе различни видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерски сече
пакување
12 компјутери/oppbag, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе. Секако, ние го поздравуваме вашиот дизајн! Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
100pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме разни видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму. И ние обезбеди обработка на услуги.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.
Многу други дизајни се достапни. Да ми кажете вашето барање. Само чека за вас!
Различни бои за референца :
Пакување :

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
PLC008
Шема:
Пеперутка
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,светло сина,
Материјал:
250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Употреба:
Настан & Партија Материјали
Technic :
ласерски сече
ОЕМ:
прифатете
кориснички:
прифатете
дизајн:
слободни
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ