.

.

2 парчиња Џојстик за летање за летање игра/летање/аркада машина/забава машина/монета управувана игра аркадни кабинет

2 парчиња Џојстик за летање за летање игра/летање/аркада машина/забава машина/монета управувана игра аркадни кабинет

DEN 1209.60
Количина на стоки

За Забава машини. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК .
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот .Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Повратни информации : 1.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена . Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата.Откако ние брод на стоки надвор. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.И ние ќе управуваат со цел за тебе. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки.

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
TH-МУВА
Тип:
аркадни џојстик
користат за:
летање игра/летање
Влезен Напон:
12v
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ