.

.

150pcs 3мм Piranha Superflux LED диоди (Црвено)

150pcs 3мм Piranha Superflux LED диоди (Црвено)

DEN 768.00
DEN 960.00
-20 %
Количина на стоки


Ултра осветленоста и ниска потрошувачка на енергија Долг Живот доколку се користи на соодветен начин ( >100,000 часот ) Погодна за многу DIY апликации : Опашка светла, Внатрешни работи, Strobe Колекции итн. 10 парчиња од 3мм Superflux LED Агол на Гледање : 80-100 Степени Интензитет : 12 00-1500 milicandelas по LED DC Напред Напон (Vf) : 1.9-2.1 v (2.4 v max) @ 50m A Боја Спектар : 624nm

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
xw78994
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
Црвена
флукс:
супер флукс
Живот:
долг живот
Пакет:
150pcs/многу
Леќа:
Јасно
R

Тие исто така купуваат со овој производ