.

.

Универзална Алуминиум 3 76mm на Воздухот Филтри за Автомобили Црвена и Сребрена

Универзална Алуминиум 3 76mm на Воздухот Филтри за Автомобили Црвена и Сребрена

DEN 1619.00
DEN 1704.00
-5 %
Количина на стоки


Универзална Алуминиум 3" 76mm на Воздухот Филтри за Автомобили Црвена и Сребрена
Филтер За Воздух Почиста
Филтер за воздух е на должност да филтер за прашина, песок во воздухот приливот на вашиот мотор кој што е многу важен дел на вашиот автомобил. Потоа добар филтер јадро се чини дека се повеќе е важно.
Промена на високо-проток на воздух филтер core може да го намали отпорот на моторот воздухот, а зголемување на воздухот приливот и максимална јачина ефикасност во единица време кога моторот работи. Висина : 125mm Ширина : 150mm Дијаметар : 76mm Алуминиум Анти-топлина Shield Дизајн Супер длабоко се издише 76mm, вратот, исто така, во 111mm и гигант 148mm
Белешка : постојат 19 модели ладно внесувањето воздух филтер во парк подготвени да брод, ако се заинтересирани, добредојдени се да ме контактирате за повеќе информации.
1× 3" 76mm на Воздухот Филтри за Автомобили

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
MAF-8
Модел Година:
2013
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Автомобил Производител:
Тојота
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
17cm
Објектот Ширина:
16cm
Бренд Име:
MOFE
боја:
црвена и сребрена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ