.

.

SHUNXUNZE Благородни Жени Паника купување Розова боја се Виолетови Morganite Peridot Кубни Циркони Сребро Позлатен Цвет Приврзоци R505 новодојдени

SHUNXUNZE Благородни Жени Паника купување Розова боја се Виолетови Morganite Peridot Кубни Циркони Сребро Позлатен Цвет Приврзоци

DEN 437.00
DEN 672.00
-35 %
Количина на стоки


Главниот камен : Пинк Аметист Morganite Peridot
Метал : Сребро Позлатен
Количина : 1 buc

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHUNXUNZE
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Гроздобер R505
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
brooch:
DIY
Кол:
студ earring
Омилени :
Најдобрите Продавачи
Рок:
Романтични
Спортски:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ