.

.

100pcs/многу 10мм 4pin Три-боја Дифузен RGB LED, Заеднички Анодна

100pcs/многу 10мм 4pin Три-боја Дифузен RGB LED, Заеднички Анодна

DEN 883.00
DEN 1103.52
-20 %
Количина на стоки


* 100% Сосема Нов Висок Квалитет *
Опис
КОЛИЧИНА
Се Емитуваат Боја Приказ Агол Леќа Боја
10мм Три-боја RGB LED
100 PCS
Заеднички Анодна
20-25
Дифузен
Заеднички Анодна/Катоден LED Опис Напред
Напон(V) Доминантна
бранова должина(mm)К
Лумен(LM) Обратна
струја(u A) Моќ
Агол (сте) Ако=20m A Ако=20m A Ако=20m A Vr=5 V Мин Typ Мин Typ Мин Typ Max Црвено 2.1 2.4 620 630 8000 12000 10 45 -65 Зелена 3.0 3.4 520 530 20 000 24000 10 45 -65 Сина 3.0 3.4 460 465 16000 20000 10 45 -65

Емитуваат Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
xw78994
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
RGB
Дијаметар:
10мм
Леќа:
дифузен
Пакет:
100pcs/многу
Иглички:
4pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ