.

.

Li батеријата +Соларна Батерија Снабдување Надвор од Контрола на Авто Затемнување Заварување Шлем/Заварчик заштитни Очила/Маска за Заварување бесплатен превозот

Li батеријата +Соларна Батерија Снабдување Надвор од Контрола на Авто Затемнување Заварување Шлем/Заварчик заштитни Очила/Маска

DEN 1008.00
DEN 1158.24
-13 %
Количина на стоки


Технички податоци, Модел Tina-9 Филтер големина на(mm) 110×90×9 Гледање Област(mm) 92.5×42.5 Светлина државата ДИН.4 Темно државата ДИН.9-13 се Префрлат на време(s) 1/10000 Одложување време(s) 0.6 Моќ/исклучување Целосно Автоматски Напојување Соларни-ли.Без батерија промена бара TIG Префрлување постави за помалку од 20 Amps TIG заварување. Око за заштита EN379 1/2/1 Тежина (g) 420
Инфраред заштита ниво DIN15 Дополнителни функции Чувствителност на вредноста мала струја за заварување е Достапно боја на Производ со различна боја и може да биде испорачана според условот на купувачи

Број На Модел На:
TX500F-400
Се Префрлат На Време:
1/10000s
Погледнете Област:
92.5*42.5 mm
кертриџ големина:
18mm*15mm*22mm
Автоматско Затемнување:
Yes
Соларен Погон:
Yes
Напојување:
сонцето батерии се потребни+Li батеријата
Чувствителност:
1/300000S
Шлем Материјал:
PP
Бренд Име:
TRUSOXIN
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ