.

.

FREESHIPPING!100pcs/Многу 13-16cm Природни Црно-Бела бисерки Крило Пердуви Гвинеја Кога Крило Quills

FREESHIPPING!100pcs/Многу 13-16cm Природни Црно-Бела бисерки Крило Пердуви Гвинеја Кога Крило Quills

DEN 750.00
DEN 806.40
-7 %
Количина на стоки


Функција
FREESHIPPING!100pcs/Многу 13-16cm Природни Црно-Бела бисерки Крило Пердуви Гвинеја Кога Крило Quills Материјал : бисерки Крило Пердуви Големина : 13-16cm Количина : 100pcs. Употреба : Занаети, уметност, costuming. Состојба : нова.
Како и со повеќето пердуви доколку се користи за сложена занает како што fascinator тогаш тие треба да станат повеќе од една котел врела вода да се даде совршен облик еднаш отстранети од пакување.
Љубезно ве молиме да напомена :
Достапни боја е природата.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Mabe ќе ви се допадне 100pcs/Многу 13-16cm Лабава бисерки Крило Пердуви Забележан Гвинеја Кога Quills 8 Бои freeshipping US$ 16.80 /многу
парчиња / многу
Freeshipping! 50pcs/Многу 10-12" 25-30cm Дама Amherst Pheasant Опашка Пердуви трговија на Големо Лабава Quill Природни дупка со Стапче Црна Браун US$ 24.80 /многу
парчиња / многу
Ново!Жешка!100 Pcs/Многу 25-30 CM 10-12inch Убава Multicolor Goose Quill Пердуви Goose Пердув Quills FREESHIPPING US$ 28.00 /многу
парчиња / многу
Ново!100 Pcs/Многу!14-18cm Multicolor Polka Точка бисерки Крило Quills Пердуви за уметност,занает,индиски,природни,dreamcatche US$ 16.99 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигнување! 200 Pcs/Многу 10-13 CM Обоена Mallard Патка Крило Quill Пердуви 9 Colours Достапни FREESHIPPING US$ 26.80 /многу
парчиња / многу
100 Pcs/Многу 6-8" 15-20cm Природни РИВС PHEASANT QUILL Пердуви,Пердув Quills Занает Millinery Летаат Риболов US$ 28.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/Број 15-18cm Goose Пердув QUILL Уметност Тешко Род Goose Пердув Стап БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 15.00 /многу
парчиња / многу
Freeshipping! 100 Pcs/Број 6-8inch15-20 CM Природни РИВС PHEASANT КРИЛО QUILLS ПЕРДУВИ US$ 20.80 /многу
парчиња / многу

Шема:
Обоена
Број На Модел На:
FMA0008
Материјал:
Бисерки Крило Пердуви
боја:
Природни Црно-Бело
Тип:
Бисерки Крило Пердуви
Големина:
13-16CM
КОЛИЧИНА:
100pcs по многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ