.

.

3MP. Леќа за да се исполнат HD мрежа камери 4-18mm Прирачник Ирис леќа 1/1.8 в гората Ф1.6 CCTV Леќа.КИП-c0418mm-3MP

3MP. Леќа за да се исполнат HD мрежа камери 4-18mm Прирачник Ирис леќа 1/1.8 в гората Ф1.6 CCTV Леќа.КИП-c0418mm-3MP

DEN 3019.20
Количина на стоки


1 PCS * 3 MP 4-18 MM CCTV ЛЕЌА Прирачник за ИРИС, имаме Авто ИРИС премногу
1 PCS * C-CS Mount адаптер

Бренд Име:
QNTSQ
Број На Модел На:
КИП-c0418mm-3MP MIRIS
Ирис:
упатство
Фокусна Должина:
4-18mm
Формат:
1/1.8
планината:
c
R

Тие исто така купуваат со овој производ