.

.

Најдобро Продаван Производ 2012! Еден Справи со ABS Хром Shattaf Преносни Мијалник Со Подарок - Бесплатен Превозот A201S

Најдобро Продаван Производ 2012! Еден Справи со ABS Хром Shattaf Преносни Мијалник Со Подарок - Бесплатен Превозот A201S

DEN 1258.00
DEN 1849.92
-32 %
Количина на стоки


Ѕидот Монтирани ABS Shattaf Преносни Мијалник
Испорака Тежина
400 g
Пакет Големина
16 X5 X12 cm
Сертификат
CE&ROHS
Материјал
ABS
Тапа Вкупна Висина
89 mm
Гаранција
5 Години
Во кутија
1 x Преносни Мијалник ;
1 x 150 см од не ' Рѓосувачки Челик Црева 1 x Носител(Дар)
1 x Инсталација Настава;
Добра Вест :
Ако се купи еден мијалник, ние ќе ви испрати еден носител како подарок. Количината на носителите зависи од тоа колку многу bidets ти купи!!!
Постојат четири носители можете да изберете. Откако ќе се направи исплата, ве молиме запишете го бројот на носителот ви треба. Ако не ми кажете носителот сакате, ние ќе испрати еден од нив случајно се за вас.
Совет :
Постојат неколку месинг Т-адаптери(250g одличен квалитет) со различна големина можете да изберете и нивната цена е иста : $8/еез. Ако ви треба T-адаптер, може да се направи прв ред(не се плати), а потоа и запишете колку носители и бројот на носителот ви треба. По гледањето на тоа, ние ќе го промени цената одеднаш и да ве известува за да го плати тоа.
Перформанси Спецификација
• Номинална Оперативен Притисок : 20-125 PSI
• Номинална Температурата На Работа : 40-140° F
Работа & Одржување
Инсталација треба да биде во согласност со локалните водоводни кодови. Флеш сите цевки темелно пред инсталацијата.
По инсталацијата, отстранете spout штекер или контрола на протокот и рамна тапа темелно да го исчистите сите остатоци. Треба да се внимава кога чистење на овој производ. Не користете абразивни средства за чистење, хемикалии или растворувачи како што може да резултира со површина штета.
Користете благ сапун и топла вода за чистење
Сакате да ја прилагодите на проток на вода и ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ? Купи :
Солидна Месинг Хром Проток на Вода Вентил За Мијалник Sprayer и Туш VA001 US$ 8.90 /парче
Специјална Промоција : Со Thermostatic Тапа Вентил 150 см од не ' Рѓосувачки Челик Црева Муслимански Рачни Shattaf Мијалник Тоалет Спреј Туш A2007 D US$ 78.52 /парче
Со Thermostatic Тапа Вентил 150 см од не ' Рѓосувачки Челик Црева Двојно Вода Функција Хром Месинг Рака Туш US$ 86.52 /парче

Допрете дупка:
Една Дупка
Тапа Допирање:
Една Дупка
Бренд Име:
Candance & Canace
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
A201S
боја:
Сребро.
Гаранција:
5 години
Сертификат:
CE & ROHS
Материјал:
ABS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ