.

.

30G круша бела/матирано/зелена/црвена стаклено шише/тегла за крем/серумски/суштината/маска /гел/крем/нега на кожата тегла/козметички пакување

30G круша бела/матирано/зелена/црвена стаклено шише/тегла за крем/серумски/суштината/маска /гел/крем/нега на кожата тегла/козметички

DEN 2032.80
Количина на стоки


Точка бр : CJSYBT-30-1
материјал : СТАКЛО
големина : 30 G
Целата Висина на Телото : 3.4 cm
Кол на Дното : 6cm
Круг : 19cm
Кол на Од-устата : 4.1 cm
Кол на Внатрешно-уста : 3.5 см
Целата Висина, со капак : 4cm
боја :
зелена
forsted
бисер бели
црвена
pls советува која боја ви е потребна кога ставање ред
за објектот :
Телото на шишето е СТАКЛЕНА ТЕГЛА ,Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Материјалот е безбедна и чиста.
ова е новиот дизајн , што има злато и сребро за вашиот referrence .
pls истрага ако имаме акции пред ставање на ред
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30G
Број На Модел На:
CJSYBW-30-1
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ