.

.

ТОПЛА 60mm Чудак Попер Риболов мами 6CM 7G 8# риболов справи Minow Намамат Мамка 2 tooks 10 бои 150pcs/многу од кина пост

ТОПЛА 60mm Чудак Попер Риболов мами 6CM 7G 8 риболов справи Minow Намамат Мамка 2 tooks 10 бои 150pcs/многу од кина пост

DEN 4332.00
DEN 4560.00
-5 %
Количина на стоки


Добредојдовте на HENGJIA , уживаат повеќе риболов објект
ве молиме кликнете на следниот линк :
риболов објект(кликни)
боја : на Располагање во 8 бои
тежина : 7g
должина : 6cm
Кука : 8# висока јаглероден челик куките
пакување : 50pc/многу Едноставна opp вреќа пакет
материјал : тешко мамка
Продажбата на моделот : микс цел
Answer : ___________________________ Note : НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
На Јадицата Е Исклучително Остар. Ве Молиме Да Се Грижи За Се Справи Со Неа.
Чувајте Го Надвор Од Децата се Постигне.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Име на производ : 2012 топла продажба Чудак Попер Риболов мами 6 CM 7 G 8# куки риболов справи Minow Намамат Мамка 2 tooks10 бои 50pcs/многу слободни shpping
Пакет : OPP Вреќа
Количина : 1 многу (50 објекти по многу)
Пакет Големина : 23.0 * 13.0 * 16.0 (cm )
Бруто Тежина/Пакет : 0.5( kg )
Ние сме ОЕМ фабрика, обезбеди ХАРТИЈА КАРТИЧКА пакување, ЛОГОТО прилагодување, како и МАМИ складирање кутија за пакување. Ве молиме консултирајте се со одделно.
Ве молиме љубезно текст ме преку пошта, ако ви треба поголема цел, ние ќе ви понудиме голем попуст.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи :
Транспортирана стока се различни од стоката на купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа откако ќе ја прими стоката.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.
КАНЦЕЛАРИЈА ЧАСА
9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот (GMT +8) од понеделник до петок
9 : 00 часот по полноќ до 18 : 00 часот. (GMT +8) од сабота
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC), Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.
Напомена : Секој увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила.
Ви благодариме за вашето внимание.

Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
PO018
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ