.

.

маслото Жена Портрет на модерна уметност Огнени јуни Висок квалитет рачно изработени

маслото Жена Портрет на модерна уметност Огнени јуни Висок квалитет рачно изработени

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %
Количина на стоки

Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена.

Големина (Инчен):
24x24, 28x28, 30x30, 36x36, 48x48inches
Тип:
Масла
Предмети:
Портрет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ