.

.

200pcs 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Бронза Црвена/Бронза/Пиштол црна Глава Игли За Изработка на Накит

200pcs 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Бронза Црвена/Бронза/Пиштол црна Глава Игли За Изработка на Накит

DEN 115.00
DEN 225.12
-49 %
Количина на стоки

200pcs 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Бронза Црвена/Бронза/Пиштол црна Глава Игли За Изработка на Накит
Материјал : Железо
Големина : Кол 0.7x40mm 0.7x50mm
Боја : злато/сребрена/родиум/gunblack/црна/розово злато/црвена coper/бронза
1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.
2.Answer : ___________________________ Note : слики и просторно со некои надвор боја
3.Превозот време :
Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до сад
тоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Големина:
40mm, 50mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Рамна Глава Иглички
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.07cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
Taofe ifafa
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
Tzhizhen
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Должина:
5cm
боја:
злато/сребрена/родиум/gunblack/црна/розово злато/црвена coper/бронза
Количина:
200pcs/многу
дизајн:
Рамна Глава Иглички 40mm 50mm
Големина:
Кол 0.7x40mm 0.7x50mm
Тип:
глава игли за изработка на накит
Стил:
глава иглички 40mm
useage:
рамна глава иглички 50mm
глава иглички:
глава иглички
R

Тие исто така купуваат со овој производ