.

.

1Roll 25Yards 3/4 Сребрена/Злато Organza Сјајот Лента Партија Дом Свадба Декорација Подарок Завиткување Божиќ Лента Лак 20mm

1Roll 25Yards 3/4 Сребрена/Злато Organza Сјајот Лента Партија Дом Свадба Декорација Подарок Завиткување Божиќ Лента Лак 20mm

DEN 101.00
DEN 114.72
-12 %
Количина на стоки


******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
Метален
Големина на :
ширина : 3/4" инчи (20mm)
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
Злато Сребро.
Количина : ќе добиете 25 метри од оваа точка во најмала рака, цена
Дел Бр.
R01822
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! *******

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
LANSSEN
Број На Модел На:
R01821
Материјал:
Металик Предиво
Шема:
Полна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ