.

.

(C26-б.к) пластика кертриџ транспорт покрие клип за Lexmark 100bk 100 б.к PRO705 pro708 PRO805 pro808 PRO905 pro908

(C26-б.к) пластика кертриџ транспорт покрие клип за Lexmark 100bk 100 б.к PRO705 pro708 PRO805 pro808 PRO905 pro908

DEN 1881.12
Количина на стоки


пластични кертриџ транспорт покрие клип за Lexmark 100bk 100 б.к PRO205 pro208 S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608
**гумени прстен може да се печат на млазницата мастило прецизно .
за употреба во моделот
Нема. големина
cm тежина
g/pc компатибилен со
следните
кертриџ модели Lexmark можноста PRO205/208
влијание S305/S308 толкува S405/S408
интуиција S505/S508 комуницирате S605/S608
преовладуваат PRO705/708 престиж PRO805/808
platinum PRO905/908 C26-б.к. 5.1*4*2.5 7 Lexmark 100 б.к.

Број На Модел На:
за Lexmark 100bk 100 б.к PRO705 pro708 PRO805 pro808 PRO905 pro908
боја:
Бела
Тип:
Други
за печатач модели:
за Lexmark PRO705 pro708 PRO805 pro808 PRO905 pro908
за патрон модели:
за Lexmark PRO705 pro708 PRO805 pro808 PRO905 pro908
Стоковните:
пластични кертриџ транспорт покрие клип
забелешка 1:
со силиконски прстен
Функција:
да се печат на млазницата мастило токму
Тип:
компатибилен сосема нов
категорија:
печатач потрошен материјал
Функција:
тоа е рециклираат
количина на картон:
193pcs
забелешка 2:
овој клип е за црна касети. друг линк за боја оние
R

Тие исто така купуваат со овој производ