.

.

20cm должина автомобил Опрема Shift Knob со LED, Кристално Акрилик Со led светла Опрема главата, црвена / сина / Виолетова, бесплатен превозот

20cm должина автомобил Опрема Shift Knob со LED, Кристално Акрилик Со led светла Опрема главата, црвена / сина / Виолетова, бесплатен

DEN 2255.52
Количина на стоки


20 CM должина автомобил Опрема Shift Knob со LED, Кристално Акрилик Со led светла Опрема главата, црвена / сина / Виолетова, бесплатен превозот
Ве молиме наведете која боја ви треба, црвена сина или виолетова!
Производ detrails :
Име на производ : Кристал со LED светло Опрема Shift Knob
Боја : црвена / сина/ Виолетова
Производ големина : 10 / 15 / 20 CM
Материјал : Акрилик
Соодветни модели : Shift Менувачот Knob со навој
Тема големина соодветна датотека барови биле 8 / 10 / 12 ММ
Инструкции за инсталација
Инсталацијата е многу едноставна : Unscrew на оригинална Опрема Shift Knob, и да се замени со оваа Опрема Shift Knob. Пошта вклучени три различни спецификации, едноставно одберете ја пошта за да одговара на оригиналната големина на рачката, нашите производи и додатоци инсталиран зафркнам, тогаш следните три завртки за фиксирање на заострување на тоа од оригиналот, исто така, силен и брз и лесен за инсталација, погоден за повеќето модели на пазарот.

Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
Јули Кралот
R

Тие исто така купуваат со овој производ