.

.

Голема Коска/срце/рунда/ пеперутка Милениче ID Ознака Обичај Врежани Куче, Мачка Персоналните алумина пет бои четири стилови

Голема Коска/срце/рунда/ пеперутка Милениче ID Ознака Обичај Врежани Куче, Мачка Персоналните алумина пет бои четири стилови

DEN 1824.00
Количина на стоки


Точка Име : Голема Коска/срце/рунда/ пеперутка Милениче ID Ознака Обичај Врежани Куче, Мачка Персоналните алумина пет бои четири стилови
Објектот боја : Мешани бои(Случаен боја)
Објектот Големина : 3*2.5 CM или така
Објектот дебелина : 1 MM или така
Објектот Стил :
A. пеперутка
Б. на срцето
В. коска
D. Круг
Објектот Тежина : 3g или така
Објектот Материјал : Алумина
Можете да engrave со себе во двоен страна.
Ние го продаде од фабриката директно! Значи, нашата цена е competitve за вас во секое време!
Нашата цена не ги вклучуваат врежани такса.

Тип:
Кучиња
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
ознака id
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Употреба:
Јаки & Води
Материјал:
Метал
Куче закуски Тип:
домашно милениче ознака ID
R

Тие исто така купуваат со овој производ