.

.

Бесплатен превозот(60pcs/многу)Златна Боја Алуминиумски трговија на Големо брошеви Евтини Цена Одлична Кристал Симулирани Бисер Жените Костим Brooch

Бесплатен превозот(60pcs/многу)Златна Боја Алуминиумски трговија на Големо брошеви Евтини Цена Одлична Кристал Симулирани Бисер

DEN 5280.00
Количина на стоки

Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас. Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена , ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.
За wholsale, ние ви препорачуваме stronly дека можете да изберете да брод од експрес испорака методи(dhl,ems,fedex. Благодарение толку многу за вашата cooepration!!!
2).
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.
Златен тон свадба brooch
Свадба brooch булчински brooch партија brooch ангажман brooch.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!.итн), ние сме понудени на последната цена,ние плаќате само дел од express превозот цена. нудат бесплатен превозот од експрес испорака(dhl,fedex или)
Други counry,ве молиме, изберете ја shippment ви треба.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
За промет на големо, производство time : за 4-7 дена
Прво да уживаат во слика
Големина : околу 3,5*8cm
Производи Опис
1.Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Верувај ми. Точка Бр.
Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон. Материјал : Цинк легура и Високо-qualitied кристал
3. Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката. 100% Нов Бренд,Елегантни,романтични,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
За Америка,Канада,Мексико.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
B211
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Канцеларија/кариера
Бренд Име:
Utei
Материјал:
цинк легура,пенливо кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ