.

.

10PCS Тибетската Сребрена Боја Зачукуваше Cyliner Шамија Прстен A12895

10PCS Тибетската Сребрена Боја Зачукуваше Cyliner Шамија Прстен A12895

DEN 415.00
DEN 460.80
-10 %
Количина на стоки


30 Pcs Тибетската Сребро срцето Шамија Прстени A16299 US$ 9.60 /многу
30 парчиња / многу
10 Pcs Тибетската Сребро Цвет Шамија Кауција Прстен A15984 US$ 9.60 /многу
10 парчиња / многу
20 Pcs Тибетската Сребро цвет scraf прстен A17007 US$ 8.00 /многу
20 парчиња / многу
40 Pcs Тибетската Сребро Јазол Шамија Прстени A16298 US$ 8.00 /многу
40 парчиња / многу
20 Pcs Тибетската сребро Шамија Кауција Прстен A15751 US$ 9.60 /многу
20 парчиња / многу
10 Pcs Тибетската Сребро Флорални Шамија Кауција Прстен A15983 US$ 9.60 /многу
10 парчиња / многу
10 PCS Тибетската сребро прилагодливи прстени A21917 US$ 5.00 /многу
10 парчиња / многу
10 PCS Тибетската сребро ДРВОТО НА ЖИВОТОТ прилагодливи прстени A21915 US$ 5.00 /многу
10 парчиња / многу
F ASHION ПРСТЕН
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ЦИЛИНДАР КАУЦИЈА ПРИБЛИЖНО 2.2 CM ДОЛГИ x 2.1 CM во ДИЈАМЕТАР И ДЕБЕЛИНА 3ММ
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 10 PCS
БОЈА : ANTIQUED ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН
МАТЕРИЈАЛ : ОЛОВО СЛОБОДНИ ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
A12895
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ