.

.

уникатен Стариот 18C Ferrum Статуа/ Скулптури-----добротворна ѕверот,најдобро е колекција&украс,бесплатен превозот

уникатен Стариот 18C Ferrum Статуа/ Скулптури-----добротворна ѕверот,најдобро е колекција&украс,бесплатен превозот

DEN 4723.00
DEN 5760.00
-18 %
Количина на стоки


вие како вистински колекција Кинески антички, ве молиме да не го пропушти најдобрата шанса, тоа го направи на висок квалитет Ferrum. можете да го видите на сликата , чудовиште се направени од рачно производство, изработка е многу префинетост. Во стара Кина, секое семејство мора да има ваков вид на животно ,бидејќи тоа може да lustrate злото , тоа е добра алатка на exorcise. така ,не пропуштајте толку прекрасен објект , исто така, ќе се донесе среќа, здравје, богатство, мудрост, успех, долговечност и blessedness за вас! Понудата со доверба ,со среќа!

Тема:
Маскота
Бренд Име:
edmoogrel
Регионален Функција:
Кина
Вредност:
Има многу добра вредност за собирање
Употреба:
Антички и збирки
Деценија:
1661-1722
Големина:
18cm(l)*10см(w)*26cm(h)
Место на Потекло:
CN
R

Тие исто така купуваат со овој производ