.

.

Боја на Тапан Чип Ресетирате за Xerox DocuCentre-IV C2260/C2263/C2265

Боја на Тапан Чип Ресетирате за Xerox DocuCentre-IV C2260/C2263/C2265

DEN 2995.20
Количина на стоки


Боја на Тапан Чип Ресетирате за Xerox Docu Centre-IV C2260/C2263/C2265
Печатач модел За Xerox Docu Centre-IV C2260/C2263/C2265 Кертриџ модел CT350819/CT350820/CT350821/CT350822 Принос 53.7 К MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашата
defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Xerox DocuCentre-IV C2260/C2263/C2265
Стоковните:
За Xerox DocuCentre-IV C2260/C2263/C2265 Тапан Чип
кертриџ модел:
CT350819/CT350820/CT350821/CT350822
Страница:
53.7 К
MOQ:
10 Компјутери
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ