.

.

10 x 15cm (4X6) Една Страна Прототип PCB Панел Универзална Коло FR-4 Стаклени Влакна Двострано PCB бесплатен превозот 10Ppcs/многу

10 x 15cm (4X6) Една Страна Прототип PCB Панел Универзална Коло FR-4 Стаклени Влакна Двострано PCB бесплатен превозот 10Ppcs/многу

DEN 1200.00
Количина на стоки

54 mm 3мм,4mm, 5mm подлога, може да се користи за лемење терминал се користи. )Предмети се испраќаат од кина. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
ПРОТОТИП 10x15cm Универзална PCB Одбор Една Страна
Многу 10 компјутери
Одлично за градење на прототип на електронските кола
Секоја единица ќе го прифати transistors, диоди, LED диоди, отпорници, кондензатори и на речиси сите типови на компоненти
♦Големина : Прибл.54 мм, може да се користи за чип и IC приклучок на конвенционалните НАТОПИ заварување. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Контактирајте со НАС
1.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
На работ на круг проред соодветно на 2. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. 10cmx15cm(Lx W)
♦Дупка (колона x ред) : 36x55
♦Материјал : FR-4 (стаклени влакна)
♦Дебелина : 1.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.54 mm
Опис :
Петтиот Друштво на дупки Подлога надворешниот дијаметар на 2mm , внатрешен дијаметар 1mm, секоја подлога и во непосредна близина на периферијата на подлога теренот на стандардот 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Бренд Име:
SUNSINE АВТО
Audi Модел:
S5
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Тежина:
0.42kg
Објектот Должина:
4inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
S5-Година:
До 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Стаклени Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Audi
димензија:
10x15 cm(4X6)
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
BMW
R

Тие исто така купуваат со овој производ