.

.

30pcs/многу Пластика бела сунѓерот празни мастило подлога-лексикон DIY боја мастило подлога

30pcs/многу Пластика бела сунѓерот празни мастило подлога-лексикон DIY боја мастило подлога

DEN 1776.00
Количина на стоки

Големина : големина : 4x4x1 CM, Боја : Бела или Крем боја сунѓер,празни мастило подлога Стил : празни мастило подлога, можете да додадете пигмент мастило било која боја слободно . Употреба : печат,украсување,scrapbooking Пакет : вкупно 30pcs /многу
Важна Забелешка
Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали! Нашите плаќање
Зачувам Нашите превозот
1)ЕМС или Ups или DHL или ТНТ или Fedex или Кина, Воздухот пост,или на нашите превозот на компанијата СЕ во РЕД,ОД причина,што превозот начин е најдобро.
2)Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 10-30days. за други,тоа е до вашата дестинација и превозот начин.
Нашите severice
1)ние ќе брод надвор што е можно побрзо во рамките 1-7 дена откако доби плаќање
2)ние ќе ве контактираме навремено,бидете сигурни дека ќе може да се примени стоки ealier
3)било повратни информации pls контактирајте со нас!

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
IP004
Материјал:
Пластични
Тип:
празни мастило подлога
Стил:
празни мастило подлога
Големина:
4.0x4.0x1.0CM
Употреба:
Одговараат за Пигмент Мастило
боја:
боја ако со себе
R

Тие исто така купуваат со овој производ