.

.

BNC скокач кабел BNC Женски Bulkhead Шасија Switch TNC Женски Bulkhead конектор RG316 15cm

BNC скокач кабел BNC Женски Bulkhead Шасија Switch TNC Женски Bulkhead конектор RG316 15cm

DEN 141.60
Количина на стоки

BNC скокач кабел BNC fe машки да TNC женски pigtail RG316 15cm
Карактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 Конектори
BNC женски bulkhead О-прстен шасија
TNC женски bulkhead шасија
3
кабел
RG316 4 Должина
15cm 6inch
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други должина
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас!

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
BNC скокач кабел
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm 6inch
Тип:
BNC коаксијален кабел
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Конектор A:
BNC женски bulkhead
Конектор Б:
TNC женски bulkhead
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер
R

Тие исто така купуваат со овој производ