.

.

13CM Накит Одлуки Клешти DIY Beading Алатки Поставите Додаток (Дијагонала Plier /Со Забот Рамен Plier/Тркалаат Plier)

13CM Накит Одлуки Клешти DIY Beading Алатки Поставите Додаток (Дијагонала Plier /Со Забот Рамен Plier/Тркалаат Plier)

DEN 422.00
DEN 479.52
-12 %
Количина на стоки


Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот
(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)
Функција :
100% Сосема Нов
Материјал : метал
Боја : црна
големина : 13cm (должина)
Пакет : OPP вреќа
Пакет Содржина :
3 компјутери -1 set / многу
1.Дијагонала Plier : отсечени око pin & главата pin , се сече челик жица.
2.Со Забот Рамен Plier : отвори & затвори прстен, крива или исправи pin, клип рамен мушка.
3.Се тркалаат Plier : тркалање pin.
8ММ 90 Pcs/Многу Природни Црна Rutilated Кварцен Лабава Монистра Камен Накит Мушка Додатоци Наоди US$ 15.99 /многу
90 парчиња / многу
8*5 MM 140 Pcs/Многу Темно Сина Природен Камен Jade Лабава Монистра Накит Мушка Изолација Компонента Наоди US$ 13.19 /многу
140 парчиња / многу
8*5 MM 140 Pcs/Многу Светло Сина Природни Жад Камен Монистра Полу-скапоцени Камења DIY Накит Мушка Додатоци Наоди US$ 13.19 /многу
140 парчиња / многу
12 MM 64 Pcs/Многу Природни Сина Песочник Лабава Мушка Насоки Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 18.99 /многу
64 парчиња / многу
6 MM 130 Pcs/Многу Зелено и Црвено Природни Жад Камен Лабава Монистра DIY Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 9.19 /многу
130 парчиња / многу
4 MM 220 Pcs/Многу Природни Гранат Лабава Монистра Камен Насоки DIY Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 16.19 /многу
220 парчиња / многу
4 MM 1050 Pcs/Многу Bicone Кристално Стакло Мушка Изолација Лабава Монистра Накит Додатоци Наоди US$ 12.59 /многу
1050 парчиња / многу
7 MM 112 Pcs/Многу Бела Природните Слатководни Бисери Earirng Монистра DIY Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 19.99 /многу
112 парчиња / многу

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0 g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
алатка-1
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ