.

.

Men 's латекс гума јакна одговараат на високи quanlity ниво во тешки 0.6 мм дебелина латекс

Men 's латекс гума јакна одговараат на високи quanlity ниво во тешки 0.6 мм дебелина латекс

DEN 6672.00
Количина на стоки


Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Цената е цитиран според 0. Црвено 22. Метал розова 17. На база на вода масла не се штетни за латекс. Темно сина
16.
Висок Квалитет. Ние производство латекс во дебелина 0. Конкурентни Цени, Брза Испорака и Сигурен по-продажбата е нашиот принцип. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај. Сјај производи помогне да се состојба на латекс и го продолжи животот на облека. Виолетова
9. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза.Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу.4 mm Дебелина,ако имате различни thinckness цел, цената ќе треба да се преговара. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Кога целосно суви, лесно прав внатре; полски надвор и висат во темно, суво место. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа.
Ознака : латекс гума облека јакна :
_________________________________________________________________ ________
1 : имаме 8 година искуства за правење на латекс гума мода . Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. На нашиот веб-сајт можете да погледнете кои бои се достапни . Металик сина 8. Транспарентен црвена
23. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Металик пурпурна 10.
Боја Шема
1. Транспарентен браун 6. Латекс солзи лесно; се отстранат СИТЕ накит пред ставање на облека. Транспарентен розова 19. Користење на силиконска основа полски, спреј надвор од облека liberally и нежно избришете со мека крпа. Прашина во внатрешноста на облека со cornstarch и сјај надвор.
Како да се измери
Пополнете во оваа големина на табелата
Мерка ќе големина(CM)
CM
А
Висина
Б
Врат должина
C
Вратот (околу)
D
Биста
E
Половината
С
Хип
G
Бедрото (околу)
H
Коленото (околу)
Јас
Месо тело (околу)
J
Глуждот (околу)
К
Горниот дел на Раката (околу)
L
Лактот (околу)
М
Рачниот зглоб (околу)
N
Вратот линија до Половината линија (messure заедно bodyline
О
Половината линија на Глуждот линија (messure заедно bodyline)
P
Вратот линија на Глуждот линија (N+O)
П
Inseam (на глуждот) *не на земјата
Р
Арм Должина (рамо коските на зглобовите)
S
Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Начин на плаќање Кредитна картичка Moneybookers T/T, Western Union
Превозот време
Вкупно Превозот Времето е врз основа.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Волна,Крзно,Ацетат,Кашмир,Rayon,Spandex,Faux Кожа,Најлон,Микрофибер,Лен,Faux Крзно,Акрилик,Бамбус Влакна,Памук,Lycra,Модални,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Број На Модел На:
FOX-T007
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Материјал Состав:
природата гума латекс
Дебелина:
0.6 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ