.

.

Бесплатен превозот DH9053B-02 поврзете тока резервни делови за далечинска контрола на хеликоптер dh 9053b делови потекло фабрика

Бесплатен превозот DH9053B-02 поврзете тока резервни делови за далечинска контрола на хеликоптер dh 9053b делови потекло фабрика

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Количина на стоки


Додатоци бренд : DH играчки
Додатоци број : 9053 B-02
Додатоци име : поврзете тока
играчка хеликоптер на далечински управувач додатоци
Фабрика Директни
Плаќање : да ја прифатиме ЗАЧУВАМ плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса пред да се платат. Превозот : 1)Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена од денот на исплата. 2)ве Молиме да обрнете внимание на Интернет да се провери цел број 3)Ако не ја прими пратката,ве молиме проверете ја вашата цел број и тогаш контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со текот на времето, да ви даде задоволителен одговор.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
JIAJIALE
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
9053B-02
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ