.

.

Neoglory мода се зголеми златна боја Кристал златни прстени за жените свадба попусти подарок SQC

Neoglory мода се зголеми златна боја Кристал златни прстени за жените свадба попусти подарок SQC

DEN 573.00
DEN 716.16
-20 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
6.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NEOGLORY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ