.

.

FEELDO 1Pair е Радио за Автомобил Стерео Аудио Засилувач Под Интерфејс Жица Темперамент за Ford 1987-1993 Mustang #FD-2957

FEELDO 1Pair е Радио за Автомобил Стерео Аудио Засилувач Под Интерфејс Жица Темперамент за Ford 1987-1993 Mustang FD-2957

DEN 245.00
DEN 275.52
-11 %
Количина на стоки


Компатибилен со :
За Ford 1987-1993 Mustang
Карактеристики :
Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео
Ги поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент
Специјално дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над
Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици
Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
FD-2957
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Големина:
1
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
-
R

Тие исто така купуваат со овој производ