.

.

wLure 7g Мали Crankbait Празно Мами за Боби Намамат Сликарство 10 Мами по Пакет Тесни Wobble Риболов Намамат UPC67P10

wLure 7g Мали Crankbait Празно Мами за Боби Намамат Сликарство 10 Мами по Пакет Тесни Wobble Риболов Намамат UPC67P10

DEN 144.00
Количина на стоки


Пливање акција на намамат не е многу добра, па ние да ја намалат цената на оваа мамка. оваа мамка е добро за paitning пракса, играчки или само декорација. Спецификација : Количина : 10 по пакет
Должина : 2 1/4 инчи (5.7 см)
Тежина : 1/4 оз (7 g) Големината на окото : 5mm (не дојде со риболов очи и подели прстени) Тип : Празно Намамат Тело(Crankbait)
Длабочина : Плитки Вода
Карактеристики :
Одлични Перформанси Со Висока Резолуција Тело Детали Рамнотежа Штракаат Систем
Услуга :
Превозот во рок од 24 часа
24/7 Услуги На Клиентите
Опис :
Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени. Тие се страшно за имитира shad, златни рипки, костур, бас, или пастрмка срј, така што тие се многу ефикасни кога baitfish или fingerlings се во вода. Но тие, исто така, подготви рефлекс штрајкови во многу услови и се многу добри кога се работи по дното и тресна во пречки како дрво или карпи.
На crankbait е усна има тенденција да се задржи на куки далеку од пречки, така што не се грижи за контакт. Повеќето crankbaits се buoyant и float up на гасена линија е стоп-и-оди превземете го прави намамат нурне и пораст. Бидејќи crankbaits се вооружени со две групи на treble куки, тоа е обично не е неопходно да се стави многу на мускулите во поставување на кука. Многу crankbaits се исто така достапни со внатрешна штракаат, која привлече повеќе штрајкови од неактивни риба.Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени. Тие се страшно за имитира shad, златни рипки, костур, бас, или пастрмка срј, така што тие се многу ефикасни кога baitfish или fingerlings се во вода. Но тие, исто така, подготви рефлекс штрајкови во многу услови и се многу добри кога се работи по дното и тресна во пречки како дрво или карпи.
На crankbait е усна има тенденција да се задржи на куки далеку од пречки, така што не се грижи за контакт. Повеќето crankbaits се buoyant и float up на гасена линија е стоп-и-оди превземете го прави намамат нурне и пораст. Бидејќи crankbaits се вооружени со две групи на treble куки, тоа е обично не е неопходно да се стави многу на мускулите во поставување на кука. Многу crankbaits се исто така достапни со внатрешна штракаат, која привлече повеќе штрајкови од неактивни риба.

Број На Модел На:
UPC67P10
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
wLure
R

Тие исто така купуваат со овој производ