.

.

Жените преголеми зимски дебели зајакот крзно капи, женски есен плус големина водат зајакот крзно капи дама топла лента Ткаат крзно шапка

Жените преголеми зимски дебели зајакот крзно капи, женски есен плус големина водат зајакот крзно капи дама топла лента Ткаат

DEN 780.00
DEN 1199.52
-35 %
Количина на стоки


Ве молиме проверете ги сите стоки во предниот дел на курир, по што беше оставено , ако било која стока оштетен , ве молиме да му кажете на курир и на нас Навремено , па можеме да дознаам кој треба да сноси одговорност, ако ние испрати погрешен стоки , ве молиме да се земе некои фотографии и да ни ги испратите по што проверив ,ние ќе испрати точниот еден да сте во потрага по некои детали Како и за стоката ќе добиете .
Повеќе треба Само да Контакт. ние ќе ви даде многу добра цена. ние ќе љубов за вас исто така . ние ќе slove за вас. ако сте задоволни со нас .ако добиете пакет, но donot се допаѓа, ние прифаќаме да се враќаме на нас.

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
BAQCN
Материјал:
Крзно
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Стандард
Шапка дизајн:
плетени капа
R

Тие исто така купуваат со овој производ