.

.

2014 Временски ограничени Специјална Понуда Freeshipping Плазма Заварување Ct416 Лак+tig+плазма Сечење, Заварување Машина

2014 Временски ограничени Специјална Понуда Freeshipping Плазма Заварување Ct416 Лак+tig+плазма Сечење, Заварување Машина

DEN 28992.00
DEN 36240.00
-20 %
Количина на стоки


започнете
крајот

Димензии:
42.5*20.5*35.5 мм
Бренд Име:
RSTAR
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
Влезен Напон:
220v
Номинална Струја:
40A-200A
Број На Модел На:
CT416
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ