.

.

Бесплатен превозот/трговија на Големо 1 (25мм) жолта Солидна Grosgrain Лента,lwd2515

Бесплатен превозот/трговија на Големо 1 (25мм) жолта Солидна Grosgrain Лента,lwd2515

DEN 232.00
DEN 297.60
-22 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Состојба : 100% сосема нов.
боја : жолта
Ширина : 1" (25мм)
Компоненти Вклучени :
20yards grosgrain Лента
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака
1) Стоките ќе бидат испорачани од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака ќе биде за 15-20 дена ако износот по ред е под $150.
2) Стоката ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex,времето за испорака ќе биде околу 7-10 работни дена ако износот по ред е над $150.
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат! ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
lwd2515
Шема:
Полна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ