.

.

100pcs/многу 8мм 850nm инфраред led диоди

100pcs/многу 8мм 850nm инфраред led диоди

DEN 1920.00
DEN 2399.52
-20 %
Количина на стоки


wavelengh : 850nm
леќи на камерата : јасно
инфрацрвена енергија : 200mw/за сексуално и репродуктивно
работен напон : 1.2-1.6 v
моќност : 0.3 w
работат на струјата : 100ma
зрак агол : 45 степен
пакет : 100pcs

Емитуваат Боја:
Инфраред
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
xw78894
боја:
Инфраред
Леќа:
Јасно
Wavelengh:
850nm
Дијаметар:
8мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ