.

.

LINKWELL на Мало со Бесплатен превозот 1pc 50x30cm Среќен Број Нула до Девет навлаки Цифра Карактер Виножито Шарени

LINKWELL на Мало со Бесплатен превозот 1pc 50x30cm Среќен Број Нула до Девет навлаки Цифра Карактер Виножито Шарени

DEN 468.00
DEN 767.52
-39 %
Количина на стоки


LINKWELL на Мало со Бесплатен превозот 1pc 50x30cm Среќен Број Нула до Девет навлаки Цифра Карактер Виножито
Име на производ : Перница Покрие CC12 Големина : 11"x 20"(30cm x 50cm) Материјал : Памук, Лен Дизајн : Број од 0 до 9 Скриени Zip затворање забелешка : Перница ги опфаќаат само, Цената е за 1pc. Ве молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

боја:
Број 1, Број 2 Број 3 Број 4 Број 5 Број 6, Број 7, Број 8, Број 9, Број 0
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Декоративни
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
CC12
Обликот:
Правоаголни
Шема:
Лаванда Цвет
боја:
Сина
Големина во инчи:
11*20
Големина во ЦМ:
30*50cm
ОЕМ:
Yes
MOQ:
1pc
Употреба:
Дома Декор
Извоз на земјата-1:
САД
Извоз на земјата-2:
Австралија
Извоз на земјата-3:
Обединетите Kindom
R

Тие исто така купуваат со овој производ