.

.

1000pcs 2pins 3мм Рамен врвот Топло бела LED светилка светлина, долг живот

1000pcs 2pins 3мм Рамен врвот Топло бела LED светилка светлина, долг живот

DEN 921.00
DEN 1151.52
-20 %
Количина на стоки


Опис
Опис КОЛИЧИНА
Емитирана
Боја
Големина
( дијаметар) Леќа Боја 3мм Рамен врвот ПРЕДВОДЕНА од 1000 компјутери Топло бела 3мм Вода Јасна
3ММ-Рамен-top-LED Параметар
Напред
Напон(V) Доминантна
бранова должина(mm)
MCD Обратна
струја(u A) Моќ
Агол (сте) Ако=20m A Ако=20m A Ако=20m A Vr=5 V Мин Typ Мин Typ Мин Typ Max Црвено 1.8 2.1 625 615 4000 5000 10 120-140 Жолта 1.8 2.1 587 595 4000 5000 10 120-140 Зелена 3.0 3.4 515 520 12000 14000 10 120-140 Сина 3.0 3.4 460 465 5000 6000 10 120-140 Бела 3.0 3.4 6000 K 7000 K 16000 20000 10 120-140 Топло Бела 3.0 3.4 3000 K 3500 K 13000 14000 10 120-140

Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
xw88994
боја:
топло бела
LED:
led светилка
Дијаметар:
3мм
Обликот:
рамен врв
Леќа:
Јасно
R

Тие исто така купуваат со овој производ