.

.

ZDFURS * Класичен висок квалитет вистински Плетени mink крзно shawl маскирани со патент mink крзно кејп трговија на големо директен договор од фабриката

ZDFURS * Класичен висок квалитет вистински Плетени mink крзно shawl маскирани со патент mink крзно кејп трговија на големо директен

DEN 8986.00
DEN 17280.00
-48 %
Количина на стоки


Плетени mink крзно shawl со аспиратор крзно poncho со патент mink крзно кејп Црна и кафеава боја трговија на големо директен договор од фабриката
имаме два боја на овој shawl : црно кафе
тој е направен според вистинска mink крзно
за големина : тоа е една големина одговара на сите. тежината на луѓе не повеќе од 65 KG. тоа може да се вклопува добро.

Големина:
One Size
Бренд Име:
ZDFURS
Материјал:
Крзно,Mink Крзно
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лилјак Ракави
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
ЗанаетТехника:
Плетени
Број На Модел На:
1100
Декорација:
Крзно
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ