.

.

Кориснички Транспарентен ПВЦ етикета налепница, печатење во боја или метална фолија применува, Предмет бр.CU04

Кориснички Транспарентен ПВЦ етикета налепница, печатење во боја или метална фолија применува, Предмет бр.CU04

DEN 5760.00
Количина на стоки


На овој линк е за сопствени цел,
ве молиме контактирајте со нас за детали.
Вашиот дизајн датотеката е потребна.

Големина:
custom order
Бренд Име:
XMYLNG
Возраст:
>6 години
Обликот:
круг агол правоаголник
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
CU04
R

Тие исто така купуваат со овој производ