.

.

Трговија На Големо Цена Сребро Позлатен Кристално Јасно Цвет Девојки Свадба Костим Brooch

Трговија На Големо Цена Сребро Позлатен Кристално Јасно Цвет Девојки Свадба Костим Brooch

DEN 648.00
Количина на стоки


Легура brooch за свадба,забава,ангажирање,подароци.итн
Луксузни свадба brooch Пенливи кристал кристал brooch!!
Со овој brooch, ќе биде попривлечна.
Првиот уживаат дизајн
големина : 6cm*6cm
Производи Опис
1. Точка Бр. BQ0170
2. Материјал : Цинк легура и кристал , faux бисер
3. Состојба : 100% Нов Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена, ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, Jewlery кутија и меур торба.
Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Верувај ми.Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Utei
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BQ0170
Обликотшема:
Цвет
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина:
6*6CM
MOQ:
6pcs/многу
посебни:
Здраво
Occassion:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ