.

.

Нови gt4294 gt42 комп a/r .60 турбина 1.05 a/r МАСЛО 1000hp T4 6 гром турбо полнач

Нови gt4294 gt42 комп a/r .60 турбина 1.05 a/r МАСЛО 1000hp T4 6 гром турбо полнач

DEN 9820.80
Количина на стоки

Gt4294 Gt42 комп a/r .60 турбина 1.05 a/r МАСЛО 1000hp T4 6 гром турбо полнач Компресор : A/R 0.6 воздух влезот : 5" воздух излезот : 4.2" inducer : 74.8 mm exducer : 102.4 mm Турбина : A/R 1.05 inducer : 81.7 mm exducer : 75.35 mm Турбина домување страната : T4 близнак копчето за Издувен вентил : 6 завртки Ладење тип : масло за ладење коњски сили : 1000hp Имајќи тип : Journal имајќи ве Молиме проверете го типот moudle да бидете сигурни дека ако тоа е во право за вас Боја : Ќе ви бидат пратени по случаен избор освен ако не е поинаку наведено од страна на купувачот Сите елементи се направени од страна на нашата фабрика (не оригиналниот), ние не сме одговорни за installion вештини ,па pls бидете сигурни дека ќе го разбере тоа повторно пред да ја купите.
Ако сте од оние земји како следново, pls ве молиме потврдете го со нас во врска со превозот цена пред купување. ви благодариме! Руската Федерација, Порторико. Запад Азиските земји. Африка. Канарските Острови. Исланд. Србија, Таџикистан, Украина, Узбекистан, Албанија, Ерменија, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Хрватска, Френк Островот, Грузија, Казахстан, Косово, Киргистан, поранешна Југословенска Република Македонија. Република црна Гора. Ирак, Израел, Либан, Оман, Саудиска Арабија, Судан, Сирија, Јемен. Аргентина, Бразил, Куба, Јамајка, Уругвај. Боливија, Bonaire, Cayman Острови, Колумбија, Curacao, Еквадор.

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
SPEEDRACINGTURBO
Материјал:
1.05 a/r МАСЛО 1000hp T4 6 гром турбо полнач
Број На Модел На:
Нови gt4294 gt42 комп a/r .60 турбина
R

Тие исто така купуваат со овој производ