.

.

FEELDO 5Pcs Автомобил Радио CD Player Жици се Подигнат Стерео Аудио Жица Адаптер за Mazda Инсталирате Резервни CD/DVD Стерео #FD-2953

FEELDO 5Pcs Автомобил Радио CD Player Жици се Подигнат Стерео Аудио Жица Адаптер за Mazda Инсталирате Резервни CD/DVD Стерео

DEN 649.00
DEN 729.12
-11 %
Количина на стоки

Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео,се Поврзува на резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент,специјално Дизајнирани да одговараат на компатибилен возила следи листата,Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици,Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација. *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Оваа жици се подигнат вообичаените за автомобил стандардниот стерео,ова жици се подигнат може да не работи со возила со една фабрика премиум аудио системи или пак оние со EQ или Задното тјунер. или некои од премиум функција не е достапна.ако вашиот автомобил не е во следи листата,ве молиме да ни остават порака на вашиот автомобил модел година,ние може да ви помогне да се потврди кој е погоден за вашиот автомобил стерео! Компатибилна со следниве возила : За Mazda 2 2011-2012 За Mazda 3 2004-2011 За Mazda 5 2006-2010 За Mazda 6 2003-2011 За Mazda 626 2001-2002 За Mazda CX-7 2007-2011 За Mazda CX-9 2007-2011 За Mazda Miata / Miata MX5 2001-2009 За Mazda Millenia 2000-2002 За Mazda MPV 2003-2006 За Mazda Protege / Protege 5 2001-2003 За Mazda RX-8 2004-2009 За Mazda Почит 2003-2010

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
FD-2953
Објектот Тежина:
0.02kg
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Материјал Тип:
-
Објектот Големина:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ