.

.

гума латекс панталони латекс формална облека

гума латекс панталони латекс формална облека

DEN 3745.92
Количина на стоки

Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Транспарентен браун 6. Ние производство латекс во дебелина 0. Небото сино 7. Армијата зелената 25. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Виолетова
9.
Забелешка : Има многу бои за латекс мода , од црна до бела. Транспарентен црвена
23. Конкурентни Цени, Брза Испорака и Сигурен по-продажбата е нашиот принцип.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Металик пурпурна 10.Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Цената е цитиран според 0. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат. Прашина во внатрешноста на облека со cornstarch и сјај надвор. На база на вода масла не се штетни за латекс. Латекс може да бојата, и на крајот пропаѓаат, ако се изложени на топлина, светлина и светлината со висок УВ содржина. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. Темно сина
16. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина. Природни транспарентни 24. Транспарентен виолетова 11.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена. На нашиот веб-сајт можете да погледнете кои бои се достапни . Кога целосно суви, лесно прав внатре; полски надвор и висат во темно, суво место. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај. Бебе розова 20. Транспарентен розова 19. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс.
Висок Квалитет.
Чистење : с тер носи, исплакнете облека со топла вода и оставете да се исуши. Латекс солзи лесно; се отстранат СИТЕ накит пред ставање на облека.
3 : ОЕМ & ODM наредби се добредојдени,различен дизајн на располагање според клиентите барања.4 mm Дебелина,ако имате различни thinckness цел, цената ќе треба да се преговара. Езеро сино 12.
Боја Шема
1.
Важни Факти : Наведени подолу се некои важни факти дека носителите на латекс облека, треба да се знае за да се обезбеди максимална квалитетот на животот на облека. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Вистинска Кожа,Ацетат,Кожа,Свила,Најлон,Модални,Волна,Кожа Faux
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Материјал Состав:
природата гума латекс
Дебелина:
0.4 mm
реден број:
FOX-P016
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ