.

.

SMD LED Светло копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ AC220V 1CH безжичен прекинувач 1000M RF Приемник&Предавателот 10A Latched Додадете контролер слободно 1ON 1OFF

SMD LED Светло копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ AC220V 1CH безжичен прекинувач 1000M RF Приемник&Предавателот 10A Latched Додадете контролер

DEN 538.00
DEN 604.80
-11 %
Количина на стоки

00 /set
RF 220 V 30 A 3000 WWireless Далечински Управувач Switch System315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода електрична машина ЗА НА Latched US$ 13.00 /set
220 V 1 CH(Канал) безжичен прекинувач за далечинска контрола switch систем и контролер 4 Receiver&1 Transmitter1000 M 1000 W Toggle /Еден САД$ 28.Канал : 1 CH
4.85 /set
220 V 10 A 1000 W Оптоварување RF безжичниот далечински управувач прекинувач (приемник) 4remote контрола (предавател) Latched додадете transmiter слободно US$ 21.00 /set
безжичен прекинувач 4 Приемник&1 Transmitter 220 V 1 CH 10 A излез државата е прилагодена 1 CH 1000 W 200 M Не-Latched/self-Latched US$ 28.00 /set
15 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Секој CH е Независен 10 A Учење код Toggle/Еден ПРЕДВОДЕНА ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Безжична НИ се Префрлат$ 75.00 /set
220 V 3000 W Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода електрична машина ЗА НА за да се Префрлате US$ 98.
Метод На Учење
Текст AC220 V за Примачот .
ЕденПритиснете на Предавателот го копчето А, примачот реле е ВКЛУЧЕНО, копчето за ослободување На; примачот реле А е ИСКЛУЧЕНО,
За да се префрлате-Притиснете предавателот копчето за 1 пат , примачот реле е ВКЛУЧЕНО, копчето повторно, примачот реле А е ИСКЛУЧЕНО,
LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот реле е НА, Притиснете предавателот копчето Б, реле НА OFF.
AC220 V 1 CH Приемник + Предавател (50-1000m)
1. Потоа притиснете предавателот, Led индикатор флеш брзо, тоа значи учење успешно.Работна Фреквенција : 315 MHZ
Примачот на осетливост : : -105 Db
Работна температура : -10'C - +60'C
Излез начин : Еден.00 /set
220 V безжичен прекинувач за Безжична Приемник&Предавателот 220 V1 CH) 10 A излез државата е прилагодлив 1 CH 1000 W 200 M US$ 17.00 /парче
Моторни Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем AC220 V Моторни Позитивни&Негативни Обратна контролер ДО*Надолу*Стоп за гаражни врати систем US$ 18. За да се префрлате .Latched Прилагодливи
Код тип : Учење код Додадете Контролер од страна на Учење Копчето на приемникот
Излез Државата
Тоа е приспособена од страна на Скокач на Приемникот Одбор, (пред да го промени .Притиснете го копчето за Учење Копчето, додека за Led индикаторот.00 /set
Моторни Контролер на Моторот Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем ДО*Надолу*Стоп AC220 V Моторни Позитивни & Негативни Обратна контролер US$ 18.треба ИСКЛУЧЕТЕ го моќ.Работен Напон : AC220 V-+10%
2. Се додека имате тоа се промени, тогаш пак на власт повторно, или Државата нема да се менува)
A : Еден-Стави на Скокач на "M&G".00 /set
220 V 1 CH Безжични RF Светлината LED Светилка SMD НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Безжичен Приемник&Предавателот 10 A Momenrary Toggle Latched US$ 17.00 /set
безжичен прекинувач 220 V 1 CH 2 AB копчето Безжичен Приемник&Предавателот 220 V1 CH) 10 A излез државата е прилагодлив 1 CH 1000 W 200 M US$ 17.00 /set
Latched безжичен прекинувач 1 Receiver&3 Transmitter 220 V 1 CH 10 A M4/L4/T4 Промена од страна на Скокач 1000 W Водоотпорен Далечински Светлина НИ се Префрлат$ 20.
Бришење Кодот
Имајќи притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот додека LED индикатор и блиц брзо, тоа значи кодот се расчисти успешно.00 /set
безжичен прекинувач за далечинска контрола switch систем и контролер 3000 M 220 V 1 CH(Канал) 4 Receiver&1 Transmitter 1000 W Toggle /Еден САД$ 35.05 /set
3000 M Долго Опсег на Далечински Управувач се Префрлите Систем 220 V RF 4 Примачи+1 Transmitter Преку Ѕид Далечински Управувач За LED Светло Светилка US$ 32.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
50-500m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ