.

.

3 црна директно СИЛИКОНСКИ ЦРЕВА РЕДУКТОР спојка со 76MM Должина на универзал за автомобил филтер за воздух доводната цевка електричен турбо

3 црна директно СИЛИКОНСКИ ЦРЕВА РЕДУКТОР спојка со 76MM Должина на универзал за автомобил филтер за воздух доводната цевка електричен

DEN 232.00
DEN 249.60
-7 %
Количина на стоки


DESCRIPITION :
Црна
4.5 мм thinckness
76cm должина.76mm .3" вратот
конектор за филтер за воздух и внесувањето воздух цевка filtro aire автомобил
durite силикони airfilter на воздухот турбо филтер за воздух iac вентил турбо elétrico ф1-z универзална ладен воздух доза колекции зголеми контролер
luchtfilter турбо став мото "опел" astra h
ние го прифатат сите големи кредитни картички преку secure уплатата зачувам
Ви благодариме за вашата нарачка .Стоката ќе се испрати во 6days кога се провери и да ја добиете вашата целосна исплата од страна на aliexpress .ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ за 4-8day превозот време.ARAMEX/EMS за 6-12days превозот време .КИНА ПОСТ /E пакет/ХОНГКОНГ Пост за 20-60days да пристигне .Бесплатен превозот само одговара за посебни земја од КИНА ПОСТ или ХОНГКОНГ ПОСТ .Pls Двојно проверете превозот адреса. Ние не сме одговорни за неточни или undeliverable адреси.Купувачи си дозволат сите царински давачки, даноци и други применливи надоместоци за направени од страна на државата царинска/граница прописи. Ако тоа е квалитетот проблем за производот .надеваме дека можеме да разговараат едни со други за да се реши .наплата или враќање на Купувачите да си дозволат враќање превозот надомест ако даде назад , важи времето е 6days бидејќи ќе добиете стоки, .ние само се справи со добри производи ,да одбие неисправни, па ние, исто така, вредноста на нашата компанија репутација и вашата проценка .pls ни даде искрен фидбек, ако сте задоволни од предмети и servicce .ви благодариме Pls Comtact нас од страна на trademager chating алатки или e-mail на нас ако било прашање за prodcuts

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
GOVI ТРКИ
Име На Модел:
GV-SH001 Силиконски црева
Frequence Опсег:
силиконски црева
Објектот Ширина:
7.6cm
Модел Година:
2016 година
Поставување на Возило:
за engin
Материјал Тип:
Винил Метил
Објектот Висина:
7.6cm
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
силиконски црева редуктор
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.3kg
боја:
црвено/сино/црна
Име:
силиконски црева
Материјал:
Винил Метил
Големина:
76mm вратот
Должина:
76mm висина
Дебелина:
4/4.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ