.

.

VIBORG Луксузни 12.5 CM (5) Тешки-должност Солидна Месинг Врата Security Guard Слајд Гром Вратата Површината Гром Вратата Слајд Гром Заклучување, QB-Р 5

VIBORG Луксузни 12.5 CM (5) Тешки-должност Солидна Месинг Врата Security Guard Слајд Гром Вратата Површината Гром Вратата Слајд

DEN 407.52
Количина на стоки


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Luxry Месинг Цврста Конструкција Вратата Болт,Вратата Површината Гром Latch,Вратата Слајд Гром Заклучување◊◊◊
Направен од висок квалитет на месинг, цврста градба Со навистина одлично БП завршиизгледа луксузно и убава! Завртки на истиот БП заврши вклучени
Опис на производот Тип на Луксуз, Месинг врата завртки Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на QB-Р 5" Материјал со висок квалитет месинг Заврши БП Должина 12.5 CM (5 инчи) Ставки вклучени во парцела 1 x вратата гром со завртки
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Тип:
Вратата Завртки
Бренд Име:
Viborg
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
QB-Р 5
Материјал:
Солидна Месинг
Заврши:
BP
Должина:
12.5 CM (5 inch)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ