.

.

WOWSHINE трговија на ГОЛЕМО 100PCS Евтини Нерѓосувачки Челик Вино Corkscrew / Висок Квалитет Шише Настроената

WOWSHINE трговија на ГОЛЕМО 100PCS Евтини Нерѓосувачки Челик Вино Corkscrew / Висок Квалитет Шише Настроената

DEN 5175.00
DEN 5750.40
-10 %
Количина на стоки


Тип:
Отварачки
Бренд Име:
WOWSHINE
Отварачки Тип:
Вино Отварачки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ