.

.

einkshop Бренд 95 98 компатибилни, Мастило Кертриџ Погоден за HP Photosmart C4183 C4188 2570 Deskjet 5940 D4145 D4155 печатач

einkshop Бренд 95 98 компатибилни, Мастило Кертриџ Погоден за HP Photosmart C4183 C4188 2570 Deskjet 5940 D4145 D4155 печатач

DEN 1367.52
Количина на стоки


einkshop Бренд Мастило Касети 98 95 Мастило Кертриџ за Photosmart C4183 C4188 D5160 2570 2575 H470 Deskjet 5940 D4145 D4155 Printer
Пакетот вклучува :
2 парчиња 98 Црно мастило кертриџ
2 парчиња 95 Три-боја на мастило кертриџ
Соодветен печатач Модел :
Deskjet 5940 Deskjet 5940xi Deskjet 5940xi
Officejet H470 Officejet H470b Officejet H470wbt
Officejet H470wf Officejet 6300 Officejet 6313
Office Jet 6315 Office Jet 6318 Office Jet 6310
Office Jet 6310v Office Jet 6310xi Photo Smart 2570
Photo Smart 2575 Photo Smart 2575v Photo Smart 8050
Photo Smart 2575xi Photo Smart C4100
Photo Smart C4110 Photo Smart C4140 Photo Smart C4150
Photo Smart C4180 Photo Smart C4183 Photo Smart C4188
Photo Smart D5060 Photo Smart D5065 Photo Smart D5069
Photo Smart D5145 Photo Smart D5155 Photo Smart D5160

Тип:
мастило кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
95 98 Мастило кертриџ
Бренд Име:
einkshop
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Црна и Три-боја
Количина:
4 парчиња
Погодна за печатење модел:
Photosmart C4183 C4188 D5160 2570 2575 H470 5940 D4145 D4155
кертриџ модел:
98 95 мастило кертриџ
R

Тие исто така купуваат со овој производ