.

.

TDC04 Miao племенски Националните Бохемија везови цвет ѓердан, Голем обожавател везени јака pendant ѓердан,се меша цел

TDC04 Miao племенски Националните Бохемија везови цвет ѓердан, Голем обожавател везени јака pendant ѓердан,се меша цел

DEN 4795.20
Количина на стоки


Детали За Производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
50cm
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
TDC04
Бренд Име:
mytery.com
синџир дебелина:
51cm-80см
синџир материјал:
juth теми
синџир долго:
50cm(19.68)
боја:
црна,црвена,зелена
Цел:
микс цел
R

Тие исто така купуваат со овој производ