.

.

CT200417 Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox DC236 DC286 DC336 DC2005 DC3005 DC2055 DC2007 DC3007 Тонер

CT200417 Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox DC236 DC286 DC336 DC2005 DC3005 DC2055 DC2007 DC3007 Тонер

DEN 1344.00
Количина на стоки


236 Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox DC236/286/336/2005/3005/2055/2007/3007 Тонер чип Печатач модел За Xerox DC236/286/336/2005/3005/2055/2007/3007 Кертриџ модел CT200417 Принос 25 K MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашата
defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
За Xerox DC236/286/336/2005/3005/2055/2007/3007
Компатибилен Бренд:
XEROX
Структура:
Тонер Кертриџ
Стоковните:
За Xerox DC236/286/336/2005/3005/2055/2007/3007 Тонер чип
кертриџ модел:
CT200417
Страница:
25K
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ